06-07-2024

Wakacje

Kochani! Zaczęły się wakacje, na które wszyscy jak co roku z utęsknieniem czekamy.
Dziękujemy Wam i Waszym Rodzicom za wspólnie spędzony czas w trakcie roku szkolnego.
Życzymy wspaniałych wakacyjnych przygód, udanego wypoczynku, a we wrześniu
zapraszamy do przedszkola :)))
Głównym założeniem projektu „Nie lada to gratka! Poznajemy Misia Uszatka!”” było wprowadzenie dzieci w świat literatury dziecięcej, promowanie czytelnictwa, rozwijanie wszechstronnej stymulacji dzieci, poprzez połączenie wrażeń ruchowych, wzrokowych, słuchowych i dotykowych.
Maluszki uroczyście zakończyły rok szkolny, zaprezentowały wiersze i piosenki o tematyce wakacyjnej najwspanialszej publiczności, którą utworzyli zgromadzeni rodzice :)))

05-07-2024

Dmuchańce

Dopełnieniem całorocznej zabawy w przedszkolu była zabawa na dmuchańcach !
Radosne miny dzieci mówią same za siebie.
Wspaniała pogoda podczas wycieczki oraz atrakcje jakie dzieci zastały w Dobroniance zapewniły doskonałe humory wszystkich uczestników.
Dzieci przedstawiły przygotowane wiersze i piosenki, było też pożegnanie naszych kochanych absolwentów, którzy we wrześniu już rozpoczną naukę w szkole podstawowej. Życzymy wam samych sukcesów w dalszej edukacji.
Dzieci zakończyły uroczyście rok przedszkolny wspaniałym występem, na który zaproszeni zostali także rodzice.
19-06-2024

Bajkowa Parada 2024

To już 20 raz kiedy nasze przedszkole uczestniczyło w Bajkowej Paradzie, kolejny raz udalo nam się zajęć pierwsze miejsce.
Tym razem sukces zawdzięczamy dzieciom i wychowawcom  grupy 5 :)))
Tym razem tematyka zajęć skupiała się wokół ekologii
16-06-2024

Wycieczka grupa 2

Dzieci brały udział w wycieczce do Sadów Klemensa, wspaniała zabawa trwała do późnego popołudnia.

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda