Wizyta w gabinecie stomatologicznym była dla dzieci ciekawym doświadczeniem.
Pozwoliła poznać arkana zawodu stomatologa.

11-02-2024

Rekrutacja 2024/25

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola.
 Grupy 4 i 5 wzięły udział w realizacji ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Skąd się biorą produkty ekologiczne?", który przygotowany jest w porozumieniu pomiędzy Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a Głównym Inspektorem Sanitarnym.
           Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w zajęciach dydaktycznych, podczas których dowiedziały się: Jak powstaje ekologiczny chleb, nabiał, skąd się biorą ekologiczne jaja, skąd pochodzi ekologiczne mięso oraz wędliny, gdzie rosną ekologiczne warzywa i owoce, a także skąd pochodzą ekologiczne grzyby.
          Dzieci obejrzały film edukacyjny, wspólnie ułożyły piramidę zdrowego żywienia, stworzyły plakat z produktami ekologicznymi, segregowały przyniesione przez siebie produkty oraz wspólnie je degustowały.
Dzieci z grupy uczciły Święto Babć i Dziadków przygotowując dla Nich wspaniały występ.
Dzieci z grupy 2 dokarmiały ptaki przylatujące do ogrodu przedszkolnego.
Jak zwykle przedszkolaki aktywnie muzykowzały i śpiewały.
Przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. "Zimowa opowieść ze Świętym Mikołajem". Bajka przypomniała dzieciom jak należy postępować, aby zasłużyć na prezenty. Akcja spektaklu była bardzo wartka i ciekawa. Dzieci z zainteresowaniem w nim uczestniczyły, z uwagą śledziły losy głównych bohaterów.
Dzieciom bardzo podobała się gra na afrykańskich instrumentach.
Zdrowe zęby to podstwa, to dla dzieci ważna sprawa! Z wizytą do gabinetu stomatlogicznego udały się dzieci z grupy 2 .
Jak widać po minach - nie ma się czego bać.Zachęcamy wszystkich do dbania o zęby.
14-01-2024

Bal choinkowy 2024

Za nami kolejny bal choinkowy. Jak zwykle zaskoczyły nas wspaniałe stroje karnawałowe oraz dobre humory dzieci.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda