We czwartek odbyły się warsztaty świąteczne w grupie 2, dzieci wraz z rodzicami wykonały ozdoby, które będzie można zakupić podczas kiermaszu bożonarodzeniowego. Kiermasz odbędzie się w dnaich 17 i 18 grudnia. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie oraz poświęcony czas.