Późnym popołudniem w grupie 4 odbyły się warsztaty świąteczne .Podczas warszatów rodzice wraz z dziećmi wykonywali ozdoby , które
będzie można zakupić podczas kiermaszu świątecznego. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie oraz poświęcony czas.
będzie można zakupić podczas kiermaszu świątecznego. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie oraz poświęcony czas.