Misja Przedszkole na tropie zmian klimatycznych . Podczas zajęć dzieci poznały pojęcia : pogoda, klimat, zmiany klimatyczne.
Jak można  przeciwdziałać zmianom klimatycznym, jak należy postępować w tym zakresie.
Przez cały poprzedni tydzień dzieci dowiadywały się o różnych ciekawych zjawiskach. Badały zjawisko przyciagania magnesem metalowych przedmiotów, obserwowały wylewanie sie lawy z wulkanu, oraz burzę w słoiku, przemieszczanie sie barwnika po ręczniku , po dolaniu wody  do kubeczków.
Bajka przedstawiła losy niebieskiego pieska, którego prześladowały inne psy przez to, że wyglądał inaczej niż oni.
Pan Prezydent Krzysztof Chojniak wraz z Polskim Związkiem Kynologicznym oddział w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowali dla przedszkolaków spotkanie z psami myśliwskimi w przedszkolnym ogrodzie. Przedszkolaki były zachwycone. Jednocześnie przekazali na ręce Pani Dyrktor zaproszenie na wystawę, która odbędzie się 3.03. 2024 w hali sportowej "Relaks" przy ul. S. Batorego 8 w Piotrkowie Tryb.
Dzieci pożegnały karnawałowy czas lepieniem karnawałowych farków.
18-02-2024

Kosmiczne stworki

Dzieci ćwiczyły rączki lepiąc zielone ufoludki
Dzieci ćwiczyły paluszki, stęplując farbą po sylwecie seraca, rozwijały mowę, wypowiadając się na temat :"Kogo kochasz najbardziej", liczyły serduszka, degustowały żelki w kształcie serc.
Maluszki dokarmiały ptaki w ogrodzie przedszkolnym oraz obserwowały je podczas spaceru uliczkami osiedla.
14-02-2024

Ostatki gr. 1i2

Tym razem dziecii rozwijały talenty cukiernicze, ugniatały, wałkowały ciasto i formowały samodzielnie faworki,
których degustacja odbyła się podczas podwieczorku.
14-02-2024

Warsztaty gr. 1 i 2

Malszki chętnie rozwijają swoje pasje podczas zajęć muzyczno - ruchowych

Wtorek 16 lipca 2024