Serdecznie zapraszamy do udziału w kiermaszu, który odbędzie sie 13 i 14 marca
Prosimy o przynoszenie dekoracji świątecznych, wypieków, tego, co jest w zasięgu Państwa możliwość.
Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup pomocy dydakyczynych i zabawk dla dzieci.
Z góry sedecznie dziękujemy.
Dzieci malowały na foli, było to dla nich nowe ciekawe doświadczenie .
Gimnastyka to podstwa, to dla dzieci ważna sprawa....
Nasze przedszkole wspierało WOŚP , dzięki Państwa sercom zbieraliśmy kwotę, która widnieje na zdjęciu.
Wielkie dzięki !!!
Tym razem tematem przewodnim warsztatów muzycznych były ptaki.
Instrumenty perkusyjne to , te które przedszkolaki bardzo lubią. Miały okazję popróbować swoich sił.
Misiaja Przedszkole na tropie zmian klimatycznych
pod hasłem "Dbaj o naturę. To się podwójnie opłaca" - zakończona.
Dzieci z grupy odwiedziły pizzerię, gdzie brały udział w warsztatach podczas, których wykonywały pizze.
Misja Przedszkole na tropie zmian klimatycznych . Podczas zajęć dzieci poznały pojęcia : pogoda, klimat, zmiany klimatyczne.
Jak można  przeciwdziałać zmianom klimatycznym, jak należy postępować w tym zakresie.
Przez cały poprzedni tydzień dzieci dowiadywały się o różnych ciekawych zjawiskach. Badały zjawisko przyciagania magnesem metalowych przedmiotów, obserwowały wylewanie sie lawy z wulkanu, oraz burzę w słoiku, przemieszczanie sie barwnika po ręczniku , po dolaniu wody  do kubeczków.

Czwartek 09 maja 2024

Karolina, Hiob, Grzegorz, Mikołaj, Beat