Pani Monika zrobiła dzieciom niespodzinkę i przyszła do nas z jednym ze swoich pupili.
Dzieci miały nieczęstą okazję spotkania z żółwiem.
Prezenty, życzenia, kino w przedszkolu.
14-03-2022

Fun City gr. 3

Wesoła zabawa przedszkolaków z grupy 3.
Wyjście zorganizowano z okazji Dnia Kobiet.
14-03-2022

Fun City gr. 4

Dzieci z grupy 4 odwiedziły Fun City.  Z okazji Dnia Kobiet rodzice  ufundowali dla nich wyjście do sali zabaw.
Jak widać po minach dzieci  był to dobry pomysł na aktywne spędzenie czasu.
Spektakl z elementami iluzji wprawił widzów w bardzo wesoły nastrój.
Wszyscy byli szczerze zdziwieni prezentowanymi trikami.
Grupa II korzystając z pięknej słonecznej pogody wybrała się na spacer, którego celem było poszukiwanie oznak wiosny.
Niezwykła podróż to lekcja geografii, która łączy w sobie informacje o Ziemi, ciekawostki o naszej planecie z elementami kultury w różnych zakątkach świata.
Program zachęcajacy do jedzenia zdrowej, ekologicznej żywności realizowały dzieci z gr. 6.
Dzięki temu poznały ich walory i właściwości zdrowotne. Program rekomendowany był prze WSSE .
Dzieci poznały proces produkcji zdrowej żywności oraz jej oznaczenia
02-03-2022

Pomoc dla Ukrainy

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  zbiera dary dla dzieci z Domu Dziecka z Ukrainy.
Nasze Przedszkole włącza się do akcji.

Za nami kolejna edycja programu "Czyste powietrze wokół nas" . Przedszkolaki z grupy 4 poznały postać Dinka - dinozaura, który nie lubi palaczy, ucieka przed dymem.  Wraz z wesołym , zielonym Dinkiem  poznały  źródła dymu, szkodliwość nikotyny dla zdrowia i życia człowieka oraz zaprojetowały plakat pod hasłem "Nie pal przy mnie".

Piątek 16 sierpnia 2024

Ambroży, Emil, Roch, Domarad, Eleuteria, Stefan, Piotra, Saba, Arsacjusz