Dzieci z grupy 3 były w teatrze w Łodzi zdobywając i rozwijajac swoje pierwsze doświadczenia kulturalne.
We wtorek 12 kwietnia 2022 gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 13. Dzieci zaprezentowały umiejętności wokalne oraz recytatorskie. Przedszkolaki nagrodziły swoich starszych kolegów gromkimi brawami. Przyniesione przez dzieci własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami świątecznymi  sprawiły przedszkolakom wiele radości i uśmiechu.
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego
nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny oraz, aby wiosenna atmosfera trwała przez cały rok .
Życzenia składa Dyrektor oraz cały zespół pracowników i wychowanków
Przedszkola Samorządowego nr 7 w Piotrkowie Tryb.
Za nami kolejny kiermasz wielkanocny, społeczność przedszkolna bardzo zaangażowała się w jego organizację.

Dzieci z uwagą oglądały przygody dzielnego szewczyka, który przechytrzył czarownicę i pokonał smoka.
Dzięki czemu pozyskał względy u królewny.
10-04-2022

Odnowiona ulica

Poprawiona i odświeżona została część ulicy poprzecznej prowadząca do przedszkola. Wymieniono krawężniki, asfalt na ulicy,  pożono nową kostkę chodnikową. Renowacja wykonana została w ramach budżetu obywatelskiego.
Składamy serdeczne gratulacje Pani  Dyrektor  z okazji  nominacji  na stanowisko Dyrektora Przedszkola Samorządowego nr 7 w Piotrkowie Tryb.

Dzieci z grupy 4 wybrały sie do Muzeum w Piotrkowie Tryb.

W grupie V realizowany był program "Czyste powietrz wokół nas". Na koniec w ramach konkursu plastycznego dzieci i ich rodzice wspólnie wykonali piękne prace. Gratulujemy zaangażowania i talentu :)
Dzieci samodzielnie dekorowały szklane pisanki farbami, pisakami i piórkami.

Środa 17 lipca 2024

Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan