Jak co roku prosimy Państwa o przekazanie 1 % podatku na Przedszkole Samorządowe nr 7 w Piotrkowie Tryb.
Aby to zrobić, podczas wypełniania formularza PIT należy wpisać:
KRS 0000270261 oraz poniższy cel szczegółowy:
Przedszkole7 Piotrków Trybunalski 8450
Prosimy o przynoszenie do przedszkola małych tuszy do drukarek atramentowych.
Pamietajmy również, żeby tusz zapakować do woreczka. W holu znajduje się plakat informacyjny i pudełko , do którego należy wkładać pojemniki.
Aby dowiedzieć sie więcej na temat akcji należy wejść na stronę:
www.tuszdopaki.pl
Zachęcamy do pracy w domu według wskazówek wychowawców , które znajdują się w złącznikach.
Od 30.01.2022 r. do 02.02.2022 r. kwarantanna dla dzieci z grupy VI

Rozpoczynają się ferie zimowe, czyli okres wyjazdów i beztroskiej zabawy na śniegu i lodzie.
„Dzieciaki Mleczaki” to bezpłatna akcja edukacyjno-informacyjna na temat mleka i jego przetworów, skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ich opiekunów oraz rodziców. W programie brały udział wszystkie grupy przedszkolne.
Obchodzony 21 stycznia Dzień Babci i dzień później Dzień Dziadka to  tylko symboliczne święto w naszym kalendarzu.

Styczniowy koncert muzyczny był w pewnym sensie prezentacją i ćwiczeniem tańców karnawałowych.
Zabawa była jak zwykle wspaniała.
12-01-2022

Bal choinkowy

Za nami kolejny bal choinkowy . Jak zwykle wszystkim towarzyszyły wspaniałe humory i wesoła zabawa. Każde dziecko miało przygotowany wymarzony strój. W sali balowej razem bawiły się królewny, syrenki, piraci, kotki, pieski i cała plejada bohaterów z bajek.
09-01-2022

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w kiermaszu bożonarodzeniowym. Dzięki temu mogliśmy zakupić kolejny laptop, który posłuży nam w pracy dydaktyczno - wychowawczej oraz możliwości dzielenia sie z Państwem wszystkim tym, co dzieje się w przedszkolu poprzez stronę internetową.

Środa 18 września 2024

Irena, Józef, Fereol, Zachariasz, Dobrowit, Stefania, Zachary, Ryszarda, Tytus, Baltazar, Sobierad