23-05-2022

Zakup laptopa

Dzięki kiermaszowi mogliśmy zgromadzić środki w kwocie 3.500 złotych. Za które zakupiony został laptop, który wzbogaci sytuacje dydaktyczne w grupie 5 i posłuży do sprawnej obsługi tablicy multimedialnej.
Tym razem dzieci zapoznane zostały z początkami muzyki i instrumentów pierwszych ludzi.
Przedszkole Samorządowe nr 11 zorganizowało konkurs pt. "Aktywny przedszkolak", który polegał na wykonaniu figury akrobatycznej składajacej sie z kilku osób. Dzieci z gr. 6 zajęły 3 maijsce. Gratulujemy!
Dzieci z grup 2 i 3, 4 odwiedziły LOE oraz zamieszkujące tam zwierzęta.
Miały okazję zobaczyć je w naturalnym środowisku, a także poznać ich zwyczaje.
No i oczywiście spędzić trochę czasu na łonie natury :)))

10-05-2022

Finał remontu

Zbliża się finał prac remontowych wokół przedszkola. Wykonane zostało odwodnienie wokół budynku, położona nowa nawierzchnia. Odnowiono, uzupełniono i odmalowano  ogrodzenie wokół przedszkola. Wcześniej zabezpieczono i odmalowano piwnice.
Kolejną bajką jaką przedszkolaki  z uwagą oglądały była "Królewna na ziarnku grochu", w  interpretacji teatru "WidziMisie"
Dziewczynki z gr. 4 wzięły udział w konkursie plasycznym pt. "Ziemia mój dom", zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 11 w Piotrkowie Tryb.
Dzięki audycji dzieci poznały rodzaje, dźwięk oraz wygląd i budowę fletu.
 Informujemy Rodziców, że dyżur wakacyjny przedszkole pełni w dniach od 01.07.2022 r. do 15.07.2022 r.(2 tygodnie).
Zgłoszenia na dyżur przyjmujemy do 31.05.2022 r. w grupach  u nauczycieli.

Od dnia 18.07.2022 r. do 31.08.2022 r. przerwa wakacyjna.

20-04-2022

Grupa 4,5 w MOK

12 kwietnia dzieci z grup 4 i 5 brały udział w spektaklu pt. "Prot i Filip"  - kolejnym z cyklu edukacji bajecznej.
Był to przedstawiony z humorem inteaktywny przegląd twórczości Jana Brzechy.

Piątek 16 sierpnia 2024

Ambroży, Emil, Roch, Domarad, Eleuteria, Stefan, Piotra, Saba, Arsacjusz