Ciekawą historię przedstawił teatr Widzimisię. Dzieci ze skupieniem oglądały bajkę,
13-06-2024

Występ grupy 3

Wspaniały pokaz taneczny zaprezentowały dzieci z grupy 3 .
Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną w roku szkolnym 2024/ 2025 , w grupie 1 - dzieci najmłodszych(2,5 oraz 3 - letnich) w naszym przedszkolu.
Zebranie odbędzie się 26.06.2024 r. (środa) o godz. 16.00

Zapraszamy :)))
03-06-2024

Kino Helios

Przedstawiciele kina Helios zawitali do naszego przedszkola, serdecznie zapraszali przedszkolaków do odwiedzenia kina.
02-06-2024

Dzień Dziecka

Naszym kochanym przedszkolakom życzymy samych słonecznych dni, spełnienia marzeń oraz wspaniałych, radosnych i niezapomnianych chwil każdego dnia.
02-06-2024

Wycieczka grupa 4

Dzieci z grup 2,3,4 wybrały się z wizytą do Sadów Klemensa. Spędziły tam aktywnie cały dzień.
Występ krótki, ale wysiłek i wkład emocji w wykonanie ogromny. Maluszki przygotowały taniec z serduszkami, wiersz i laurki dla swoich rodziców.
Wszystkim rodzicom życzyły wszystkiego co najlepsze.
Oliwka i Borys z grupy 4 brali udział w konkursie zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 15 w Piotrkowie Tryb. , mieli okazję wykazć się wiedzą z zakresu ruchu drogowego jak i bezpieczeństwa na drodze.

W roku szkolnym 2023/2024 Przedszkole Samorządowe Nr 7 przystąpiło do ogólnopolskiego programu
„Kubusiowi Przyjaciele Natury”.
Maluszki bardzo lubią spędzać czas w ogrodzie, kiedy tylko pogoda dopisuje -  biegają, hustają się, wspinają.

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda