Dzieci z grup 4 i 5 udały się do Łodzi do Centrum Nauki i Techniki . Na miejscu brały udział w warsztatach dot. zmysłów oraz zwidzały eksperymentarium , biorąc udział w eksperymentach przy znajdujących się tam przygotowanych stanowiskach doświadczalnych.
Na zakończenie uczestniczyły w pokazie astronomicznym w planetarium.
Na zakończenie uczestniczyły w pokazie astronomicznym w planetarium.