Wykonywanie, pieczenie i ozdabianie ciasteczek to wsapniała zabawa. Dzieci aktywnie w nich uczestniczyły.
W piątek przedszkolaki bawiły się w towarzystwie swoich ulubionych misiów.  Pluszaki zostaly przedstawione przez dzieci. Poza wspólnymi zabawami, dzieci opowiadały jakie misie znają z bajek. Dodatkowo segregowaly misie uwzględniając kolor i wielkość, sylweta misia wędrowała po kole za pomocą spinaczy.
05-12-2021

Andrzejki gr. 6

"Czry mary, czary mary ...."
W zabawach  i wróżbach andrzejkowych  brały udział dzieci z gr. 6 .

Zabawy z pluszowymi misiami odbyły się w grupie 2 . Towarzyszyły im zabawy ruchowe, liczenie i opisywanie misiów.
Dzieci z grupy 5 poznały historię powstania pluszowego misia.
Doskonale bawiły się przy tym...
30-11-2021

Nauka zdalna gr. 1

Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami zajęć i kart pracy do nauki w domu.
Znajdziecie je Państwo w załącznikach.
Przedszkolaki rozpoczeły swoje pierwsze kroki w dziedzinie cukiernictwa.
Swoje pierwsze kroki w dziedzinie cukiernictwa przedszkolaki rozpoczęły od warsztatów piernikowych.
Przedszkolaki z gr. 4 wzieły udział w zabawach  z pluszakami. Utrwalały przy tym  umiejetność liczenia, znajomość cyfr oraz opisywania wyglądu kolejnych misiów, a także ich położenia względem siebie.

Piątek 16 sierpnia 2024

Ambroży, Emil, Roch, Domarad, Eleuteria, Stefan, Piotra, Saba, Arsacjusz