09-02-2023

Dzień babci gr. 4

Dzieci z grupy IV przygotowały dla swoich ukochanych Dziadków występ pełen wierszy i wesołych piosenek. Nie zabrakło również upominków przygotowanych przez dzieci.
Dzieci z grupy IV uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych w ramach programu "Czyste powietrze wokół nas". Podczas wycieczki obserwowały różne rodzaje dymów, wykonywały prace plastyczne oraz wspólny plakat, poszerzyły swoją wiedzę na temat szkodliwości dymu papierosowego
Numer konta bankowego, na które należy dokonywać wpłat za przedszkole:

Santander Bank Polska S.A. : 32 1090 2590 0000 0001 5217 3312

W  związku z przejęciem obsługi bankowej przez Santander Bank Polska S.A. wpłat (bez prowizji) na konta urzędu, w tym także przedszkoli samorządowych można dokonać w każdej placówce Poczty Polskiej na terenie kraju zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą.
Informacja może być ważna dla rodziców i opiekunów dzieci nieposiadających kont bankowych i regulujących dotąd opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego w kasie CUW.

Dzieci z grupy 4 dokarmiały ptaki, które przylatują do ogrodu przedszkolnego.
"Skąd się biorą produkty ekologiczne" - ogólnopolski program edukacyjny dla przedszkoli. Program „Skąd się biorą produkty ekologiczne?” został opracowany wspólnie z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Grupa, do której skierowany jest nowy program, to dzieci uczęszczające do przedszkoli w wieku 5-6 lat. W ramach programu dzieci odbyły cykl zajęć dot. produktów ekologicznych oraz ich upraw i hodowli tj. zboża, nabiał, wędliny, owoce i warzywa czy miód. Wykonywały ekologiczne kanapki, jogurt oraz probowały miodów, dżemów i herbat z ekologicznych upraw.
Dzieci dokarmiały swoich skrzydlatych przyjaciół, którzy często odwiedzają nasze przedszkolne , ogrodowe karmniki.
Dnia 10 lutego odbędzie się spotkanie z lokalną autorką książek dla dzieci z pochodzenia radomszczanką Panią Elżbietą Stępień.
Koszt spotkania wynosi 5 zł. od dziecka. Podczas spotkania będzie można zakupić również dla dziecka książeczkę z autografem pisarki w cenie ok. 25 - 30 zł

Piosenki, wiersze i tańce przygotowały dzieci z grupy 5 dla swoich najbliższych. Wręczyły również własnorecznie wykonane laurki.
Dzieci z grupy 2 przygotowały wspaniały występ dla swoich ukochanych Babć i Dziadków.
14-01-2023

Bal choinkowy 2023

Dzieci świetnie bawiły sie na balu. Każdemu z nich dopisywał dobry humor, a rodzice przygotowali dla swych pociech wspaniałe stroje.

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda