Grupa IV obchodziła Dzień pluszowego Misia. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach, wykonały prace plastyczną oraz nazywały różne Misie z bajek.
W dniu 25.11 dzieci z grupy II świętowały Dzień pluszowego Misia. Wykonały prace plastyczną oraz uczestniczyły w licznych zabawach. Bardzo chętnie próbowały przysmaku Kubusia Puchatka- miodku, który bardzo im smakował.
Dzieci podróżowały po krainie bajek, w których szukały  przyjaciela.
Dzieci z grupy 5 były dzisiaj w ODA , gdzie brały udział w warsztatach pt. "Jesień w papier zaklęta" , samodzielnie wykonywały kartkę papieru.
18-11-2022

Występ gr. 4

W dniu 16 listopada dzieci z grupy IV wystąpiły przed swoimi Rodzicami, śpiewając piosenki oraz recytując wierszyki o tematyce jesiennej.
Tym razem tematem przewodnim były niedźwiedzie.
16-11-2022

Warsztaty gliniane

Panowie z Pracowni Garncarskiej Rodziny Arkuszyńskich z Dąbrowy nad Czrną tworzą naczynia gliniane metodami tradycyjnymi. Od wielu lat prezentują sztukę garncarstwa podczas różnego rodzaju imprez w kraju i zagranicą, podczas których uczestnicy mają także możliwość własnoręcznego wykonania naczynia na kole. Dzisiaj sztuki garncarskiej mogły spróbować również dzieci z naszego przedszkola.
Odbyły sie kolejne warsztaty muzyczne,  dzieci muzycznie i aktywnie spędziły czas zgodnie z hasłem "W zdrowym ciele zdrowy duch"
11-11-2022

Szkoła do hymnu

Społeczność przedszkolna upamiętniła 104 rocznicę odzyskania niepodległości  Polski  wspólnym odśpiewaniem hymnu dnia 10.11.2022 roku o godz. 11.11 oraz wykonaniem okolicznościawych prac plastycznych przez przedszkolaków.
08-11-2022

Występ gr. 2

Dzieci z grupy II przygotowały występ artystyczny dla Rodziców. Zaprezentowały swoje umiejętności, recytując wierszyki oraz śpiewając piosenki.

Środa 17 lipca 2024

Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan