Kolejne warsztaty skupiały sie wokół afrykańskich zwierząt, a głównie odgłosów jakie wydają oraz ciekawostek dot. ich życia zawartych w tekstach piosenek.
Z okazji Dnia Kota zorganizowaliśmy kolejną zbiórkę karmy dla schroniska.
Serdecznie dziękujemy za udział  w zbiórce. Zebrana karma przekazana została do schroniska dla bezdomnych zwierzat w Piotrkowie Tryb.
17-02-2023

Dzień kota gr.2

Dzieci z gr. 2 świętowały Dzień kota. Brały udział w zabawach dydaktycznych , ruchowych oraz plastycznych.
Na koniec oglądały film edukacyjny o kotach i wykonały figurkę kota z kartonu.
Dzieci z grup IV, V, VI były w MOK na przedstawieniu pt. "Pinokio".
Dzieci zdobyły wiele cennych wskazówek na temat tego jak należy postepować,
aby być dobry uczniem i dobrym człowiekiem.

Dzieci z grupy III obchodziły w Przedszkolu Tłusty Czwartek. Podczas zabaw poznały tradycje związane z tym świętem. Odbyły się również zabawy muzyczno- ruchowe przy wesołej muzyce.
Kuchnia to ciekawe miejsce i wiele atrakcyjnych akcesoriów, z których możemy korzystać jako instrumentów.

Dzieci poznały zasady zachowania się w przypadku spotkania z nieznanym psem, a także jakie są jego zadania.
Panowie policjanci opowiedzieli dzieciom o swojej trudnej pracy.
Podczas audycji dzieci poznaly brzmienie gitary elektrycznej.
Pani Elżbieta przeczytala dzieciom bajki, które same ilustrowały .
Dzieci poznały kroki menueta, brały udział w zabawach muzyczno - ruchowych.

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda