W minionym tygodniu dzieci z gr. III zgłębiały swoją wiedzę o Polsce, poznały najciekawsze zakątki naszego kraju, utrwaliły jak wygląda flaga, godło Polski, oraz tworzyły prace plastyczne.
Dzieci z naszego Przedszkola wzięły udział w konkursie pt:"Ochroń Ziemię, bądź jej przyjacielem". 25 dzieci przyniosło piękne prace, z których każda zasłużyła na wyróżnienie oraz drobny upominek. Dziękujemy Dzieciom oraz ich Rodzicom, że tak chętnie wzięli udział w  konkursie. Serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału w kolejnych.
Dzisiaj w konkursie recytatorskim w Przedszkolu Prywatnym "Jacek i Agatka" wspaniale reprezentowali nasze przedszkole Tosia F. i Wojtek G. - gratulujemy!
Odbyły się kolejne warsztaty muzyczne, jak zwykle bardzo ciekawe i atrakcyjne dla dzieci.
Dzieci z grupy 5 odwiedziły planetarium , utrwalały wiedzę zdobytą wczesniej podczas zajęć.
Miniony tydzień upłynął w naszej grupie pod hasłem JAK BYĆ EKO? Poznaliśmy zasady segregowania śmieci, pojęcie recyklingu. Na koniec tygodnia dzieci otrzymały dyplom miłośnika przyrody, oraz wspólnie z grupą 3 wybraliśmy się do ogrodu przedszkolnego, aby zasadzić Rododendrony.
Dzieci z grupy IV z okazji Dnia Ziemi posadziły w ogródku przedszkolnym Rododendrony. Każde dziecko aktywnie uczestniczyło we wspólnym sadzeniu roślinek.
Kosmiczna przygoda to pełna wrażeń podróż do gwiazd, podczas której mali astronauci poznają najbliższe otoczenie Ziemi, w tym planety Układu Słonecznego.
Życzenia duchowego odrodzenia, spokoju, wiary i siły do pokonywania codziennych trudności,
zdrowia i wytchnienia w gronie rodziny podczas  Świąt Wielkanocnych, składają:
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Wychowankowie oraz Pracownicy administracyjno - obsługowi
Przedszkola Samorządowego nr 7 w Piotrkowie Tryb.
Dzieci z grupy 4 i 6 wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez MOK

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda