Dzieci oglądały bajkę o przygodach konika garbuska oraz jego przyjaciół.
Dzieci ukadały kompozycje z kropek , przeliczały kropki , rozwijały kreatywność.
20-09-2023

Miś Uszatek

Grupa IV rozpoczyna przygodę z Misiem Uszatkiem podczas realizacji zajęć z programu edukacyjnego pt:"Nie lada to gratka poznajemy Misia Uszatka". Wspólnie stworzyliśmy kącik dla naszego Misia oraz ustaliliśmy kodeks przedszkolaka.
Dzieci z grupy IV podczas zajęć tygodniowych pt:"Jak być superbezpiecznym?".
Maluszki poznają naszą salę i zabawki, uczestniczą także w zajęciach i z apetytem zjadają pyszne obiadki.
09-09-2023

Budżet Obywatelski

Serdecznie zachęcamy do udziału w głosowaniu na projet budżetu obywatelskiego naszego przedszkola
Prosimy o oddawanie głosów na nasz projekt, jeśli uda nam się wygrać skorzystają na tym Państwa dzieci,
będą mogły korzystać z jeszcze bardziej atrakcyjnie  wyposażonego placu zabaw.

Klikajac link poniżej można przejść do strony głosowania:
30-08-2023

Witamy po wakacjach

Nasza placówka rozpoczyna pracę 01.09.2023 . Serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków oraz tych , którzy rozpoczynają edukację przedszkolną.
Nasze przedszkole pełniło dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu. Oprócz dzieci z nzaszej placówki gościliśmy również dzieci z innych przedszkoli.
Gdy tylko pogoda dopisywała dzieci spedzały czas  w ogrodzie przedszkolnym, brały także  udział w ciekawych zajęciach, zabawach, warsztatach muzycznych oraz oglądały bajki w wykonaniu aktorów.
05-07-2023

Wakacje

Wszystkim naszym wychowankom oraz ich rodzicom, którzy rozpoczęli juz wakacje życzymy wspaniałego wypoczynku.
Do zobaczenia we wrześniu.
Dzieci odwiedziły jedyną taką w okolicy tradycyjną wioskę indiańską. Oglądały ziemiankę i akcesoria indiański codzinnego użytku. Brały udział      w zabawach ruchowych.

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda