Dzieci z grupy wybrały się do gospodarstwa agroturystycznego, gdzie poznały zwierzęta oraz rodzje prac wykonywanych w gospodarstwie.
28-09-2023

Nasze zmysły

Jakie są moje supermoce? Podczas zajęć dzieci z gr 4 robiły soczek jabłkowo- marchewkowy utrwalając zmysły.
Nadeszła jesień, trzeba więc było ją ładnie przywitać.
Dzień przedszklaka uczciły dzieci z grupy 4 wspólną zabawą i nauką w jednym.
Zabawy przy muzyce oraz z instrumentami pod hasłem "Lato zostań z nami"
Zabawy w grupie z okazji Dnia kropki.
24-09-2023

Drodzy Rodzice!
W zakładce "GRUPY" znajdują się oprócz tematyki miesięcznej wiadomości i słownictwo, którego dzieci uczą się podczas zajęć z j. angielskiego   w danym miesiącu, zachęcamy do zaglądania.
20 września dzieci z grupy 3 uczciły Dzień Przedszkolaka
Dzień kropki był okazją do zabaw z kropkami małymi i dużymi. Maluszki segregowały kropki, określały ich kolory, liczyły. Na koniec układały i naklejały własne kompozycje z kropek na talerzykach.
24-09-2023

Warsztaty grupa 1

Maluszki po raz pierwszy udały sie na górę, gdzie uczestniczyły w warsztatach muzycznych. Jak widać bardzo im sie podobało.

Czwartek 15 sierpnia 2024

Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida