Sprzątamy dla Polski

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
sprzatamydlapolski
 Akcjia pn. "Sprzątamy dla Polski", która odbyła się we wtorek 4 października 2022 roku. Wzięły w niej udział również przedszkolaki z grupy 5.

Poprzez konkretne działanie zwracamy uwagę społeczeństwa na ważny temat, jakim niewątpliwie jest ochrona klimatu, postawa odpowiedzialności młodego pokolenia i dbałość o nasze lokalne środowisko.
Zgodnie z intencją organizatorów wierzymy, że poprzez takie wydarzenia doprowadzimy do sytuacji, w której już niedługo każdy będzie wyrzucał odpady tam, gdzie powinien. To również symbol troski o naszą Ojczyznę.
O potrzebie tego typu akcji świadczą liczby - w poprzedniej edycji wzięło udział ponad 250 000 osób.
Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie "Dla Polski" zostało objęte m.in. honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Ministra Edukacji i Nauki prof. Przemysława Czarnka i Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.