Łódzkie gra w szachy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Resized_20210601_102459
Łódzkie gra w szachy – projekt zainicjowany przez Urząd Marszałkowski Województwa łódzkiego

29.03.2021 roku rozpoczął się zorganizowany przez Urząd Marszałkowski kurs dla nauczycieli podczas którego instruktorzy szkolili, jak uczyć przedszkolaki gry w szachy. Program skierowany był do nauczycieli szkół i przedszkoli. Do projektu zgłosiło się 161 placówek. Zakwalifikowało się 25 przedszkoli i 25 szkół podstawowych. W ramach projektu „Łódzkie gra w szachy” z Piotrkowa Trybunalskiego szansę na popularyzacje gry w szachy wśród swoich wychowanków zyskało Przedszkole Samorządowe Nr 7.Ostatecznie dedykowano go dla 90 szkół/przedszkoli województwa łódzkiego, czyli dla 180 nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych. Kurs zakończył się turniejem szachowym między uczestnikami. Pani Magdalena Gajda w rozgrywkach zajęła III miejsce. 1 czerwca Marszałek Województwa Łódzkiego wręczał najlepszym nauczycielom- graczom Puchary. Przedszkole pozyskało prywatną pracownię szachową wyposażona w 10 kompletów do gry w szachy – bierek, szachownic oraz zegarów. Dodatkowo otrzymało komplet szachów ogrodowych oraz demonstracyjnych. Nauczycielki biorące udział w projekcie uzyskały szansę na rozwinięcie swoich kompetencji w zorganizowanym kursie. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.