Dzień Babci i Dziadka 2022

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
dz b i d
Obchodzony 21 stycznia Dzień Babci i dzień później Dzień Dziadka to  tylko symboliczne święto w naszym kalendarzu.

Miłe Babcie, mili Dziadkowie.
Dzieci bywają różne, ale wnuki są zawsze nadzwyczajne!
         Kochane Babcie, drodzy Dziadkowie życzymy Wam dużo zdrowia, pogody ducha, pomyślności i radości z obserwowania jak Wasze wnuki rosną, rozwijają się. Życzymy uznania oraz szacunku w otaczającej nas codzienności.
         A Wam kochane dzieci życzymy, aby Wasi dziadkowie byli ważnymi osobami w Waszym życiu, aby na zawsze pozostały osobami, które się kocha tylko dlatego że są. Bo oni żyją dla Was – a Wy jesteście dla nich tym co mają najcenniejszego.