15-03-2017

PLANETARIUM

Podczas seansu w nadmuchanej kopule dzieci wysłuchały opowieścio o "Podróży gwiazdki".
Zdobyły nowe doświadczenia oraz obserwowały niebo pełne gwiazd.
12-03-2017

FILHARMONIA 7

Michalina Wróbel oraz Lena Wodo z gr. VI wspaniale zaprezentowały nasze
przedszkole na festiwalu.
Prosimy o przekazanie 1 % podatku na doposażenie naszego przedszkola.
Można to zrobic na dwa sposoby :
1. znaleśc nasz profil  na stronie www.fsmm.pl i tam w polu Wyszukaj profil
wpisac Przedszkole Samorządowe nr 7 Piotrków Tryb. Na w/w stronie można pobrac
darmowy program do rozliczania PIT oraz poradnik. Wypełniajac PIT - 37 należy podac nr KRS - 0000270261
oraz cel szczegółówy 1 % : PRZEDSZKOLE 7 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI  8450 (BARDZO WAŻNE,
ABY PODAC TEN NUMER I NAZWĘ PRZEDSZKOLA !)

2. rozliczając się indywidualnie  za pomoca formularza PIT nr  137. Numer KRS wpisac 0000270261
oraz cel szczegółowy : PRZEDSZKOLE 7 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI  8450

https://www.eopp.pl/pit/9170  - Za pomocą tego linku można wypełnic PIT
03-03-2017

Filharmonia 6

Serdeczne podziękowania kierujemy na ręce Państwa Wróbel i P.  A. Drobik z  Rady Rodziców
to dzięki Nim w oknach naszego przedszkola oraz w holu pojawiła się nowa piękna i niepowtarzalna  dekoracja.

09-02-2017

Kulig gr. II

Dzieci z grupy II brały dzisiaj udział w kuligu zorganizowanym na Konnym Ranczo przy ul. Malinowej.
Jak widac po minach -  dzieci świetnie sie bawiły. Jeździły sankami, bawiły się na śniegu, a także obserwowały
kury i gołębie.
Do grupy II zawitali król z królową. Wraz z dziecmi wykonywali korony oraz prezentowali stroje oraz przedmioty dla nich charakterystyczne. Dzieci przymierzały stroje, siadały na tronie. Zajęcia odbyły sie dzięki uprzejmości Muzeum w Piotrkowie Tryb. oraz zaangażowaniu jego pracowników.
13-01-2017

FILHARMONIA 5

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda