Przedszkolaki rozpoczeły swoje pierwsze kroki w dziedzinie cukiernictwa.
Swoje pierwsze kroki w dziedzinie cukiernictwa przedszkolaki rozpoczęły od warsztatów piernikowych.
Przedszkolaki z gr. 4 wzieły udział w zabawach  z pluszakami. Utrwalały przy tym  umiejetność liczenia, znajomość cyfr oraz opisywania wyglądu kolejnych misiów, a także ich położenia względem siebie.
Udział w konkursie uhonorowany został wspaniałymi nagrodami.
Wkrótce okres świateczny, trzeba więc udekorować bombki.
26-11-2021

Kanapki gr. 5

Dzieci z grupy 5 samodzielnie wykonywały kanapki ,a degustację przeprowadziła Pani Dyrektor.
22-11-2021

Szkło dekor gr. 6

Wizyta w fabryce i jej zwiedzanie zakończyła się samodzielnym ozdabianiem bombek.
Konkurs był zorganizowany przez Prywatne Przedszkole Magdaleny Jakubiak.
Naszym reprezentantem był Mikołaj Z. z grupy VI.
Tym razem w festiwalu nasze przeszkole godnie reprezentowały Natalia C.i Kaja K.  z grupy VI pod kierunkiem Pani Kasi S.

Dzieci z gr. 4 miały okazję zobaczyć jak wygląda proces wykonania ozdób choinkowych ze szkła.
Przedszkolaki odwiedziły kolejne działy, obserwowały proces dmuchania bombek, kolorowania i ozdabiania ich.
Na koniec dekorowały samodzielnie bombki, które zabrały ze sobą do domu.

Sobota 19 paździenika 2024

Paweł, Pelagia, Ziemowit, Kleopatra, Ferdynand, Siemowit, Skarbimir