02-05-2017
KONKURS P.S. NR 11
"Co o zdrowiu wiedzą przedszkolaki" - taki konkurs odbył się
w P.S. 11 w Piotrkowie Tryb. Swoją wiedzę na ten temat sprawdzili
chłopcy z gr. IV Bartek M. i Adaś M.
w P.S. 11 w Piotrkowie Tryb. Swoją wiedzę na ten temat sprawdzili
chłopcy z gr. IV Bartek M. i Adaś M.
27-04-2017
FANTAZJA
Dzieci z grupy VI reprezentowały nasze przedszkole w Festiwalu Twórczości Dziecięcej
"Fantazja" . Tematem przewodnim były obchodzy 800 - lecia historii Piotrkowa Trybunalskiego.
Dzieci tańczyły menueta, taniec ognia i budowały zamek królewski - wszystko stanowiło krótki wycinek z historii
naszego miasta.
"Fantazja" . Tematem przewodnim były obchodzy 800 - lecia historii Piotrkowa Trybunalskiego.
Dzieci tańczyły menueta, taniec ognia i budowały zamek królewski - wszystko stanowiło krótki wycinek z historii
naszego miasta.
27-04-2017
WSPÓLNE CZYTANIE
Do grupy II zawitały nasze wychowanki Weronika i Amelka, które aktualnie są uczennicami
II klasy S.P 13. Dzieci wysłuchały opowieści o Pyzie, którą odczytały starsze koleżanki a potem zaprosiły je do wspólnej zabawy.
II klasy S.P 13. Dzieci wysłuchały opowieści o Pyzie, którą odczytały starsze koleżanki a potem zaprosiły je do wspólnej zabawy.
18-04-2017
WYSTĘP GR.II
Wychowankowie grupy II przedstawili program artystyczny pt.
"Wielkanoc" , był to montaż słowno - muzyczny, który przybliżył
nam zwyczaje i tradycje wielkanocne. Na koniec dzieci zrobiły
rodzicom niespodzankę i aby tradycji stało się zadość pokropiły
ich wodą.
"Wielkanoc" , był to montaż słowno - muzyczny, który przybliżył
nam zwyczaje i tradycje wielkanocne. Na koniec dzieci zrobiły
rodzicom niespodzankę i aby tradycji stało się zadość pokropiły
ich wodą.
11-04-2017
WYSTĘP GR.III
Dzieci i wychowawczynie z grupy III przygotowały występ pt. "Wielkanocne zwyczaje"
Była to okazja do złożenia dzieciom i ich rodzinom życzeń z okazji zbliżających się świąt.
Wesołego Alleluja!
Była to okazja do złożenia dzieciom i ich rodzinom życzeń z okazji zbliżających się świąt.
Wesołego Alleluja!
06-04-2017
BAL WIOSENNY
Bale wiosenny i jesienny stały się w naszym przedszkolu
tradycją. I tym razem dzieci wzięły udział w konkursach i zabawach
z udziałem wiosennych rekwizytów. Całości dopełniły zabawy ruchowe
i tańce w rytm muzyki.
tradycją. I tym razem dzieci wzięły udział w konkursach i zabawach
z udziałem wiosennych rekwizytów. Całości dopełniły zabawy ruchowe
i tańce w rytm muzyki.
05-04-2017
ZAJĘCIA OTWARTE GR. IV
Wychowawczynie grupy IV zorganizowały zajęcia otwarte podczas, których
dzieci wraz z rodzicami wspólnie wykonywały stroiki wielkanocne.
dzieci wraz z rodzicami wspólnie wykonywały stroiki wielkanocne.
29-03-2017
KIERMASZ WIELKANOCNY 10 i 11 kwiecień
WSZYSTKIM NASZYM WYCHOWANKOM ORAZ ICH RODZINOM ŻYCZYMY WESOŁEGO ALLELUJA!
Dziękujemy serdecznie Paniom z Rady Rodziców, które poświęciły nam swój czas i energię.
Tradycją w naszym przedszkolu stały się kiermasze świąteczne - organizowane
z pomocą oraz dzięki współpracy z gronem oddanych rodziców, którzy sukcesywnie
wspierają nas w jego organizacji. Dzięki zgromadzonym tym sposobem środkom
możemy wzbogacac naszą placówkę o potrzebne sprzęty czy zabawki, a nawet
elementy wyposażenia.Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do wsparcia
kolejnej edycji naszego kiermaszu, który odbędzie się w dniach 10 i 11 kwietnia 2017 roku.
Za okazaną pomoc oraz wszelkie zgromadzone przedmioty, które zostaną przeznaczone
na kiermasz serdecznie dziękujemy.
Dziękujemy serdecznie Paniom z Rady Rodziców, które poświęciły nam swój czas i energię.
Tradycją w naszym przedszkolu stały się kiermasze świąteczne - organizowane
z pomocą oraz dzięki współpracy z gronem oddanych rodziców, którzy sukcesywnie
wspierają nas w jego organizacji. Dzięki zgromadzonym tym sposobem środkom
możemy wzbogacac naszą placówkę o potrzebne sprzęty czy zabawki, a nawet
elementy wyposażenia.Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do wsparcia
kolejnej edycji naszego kiermaszu, który odbędzie się w dniach 10 i 11 kwietnia 2017 roku.
Za okazaną pomoc oraz wszelkie zgromadzone przedmioty, które zostaną przeznaczone
na kiermasz serdecznie dziękujemy.
23-03-2017
Występ uczniów z S.P.13
Uczniowie z S.P. 13 odwiedzili dziś nasze przedszkole.
Zaprezentowali 2 przedstawienia pt. "Kaczki" oraz "Królewna
Śnieżka". Przedstawili też informacje na temat swojej szkoły.
Dziękujemy nauczycielomi i uczniom, że o nas pamiętają
i zachęcamy do dalszej współpracy.
Zaprezentowali 2 przedstawienia pt. "Kaczki" oraz "Królewna
Śnieżka". Przedstawili też informacje na temat swojej szkoły.
Dziękujemy nauczycielomi i uczniom, że o nas pamiętają
i zachęcamy do dalszej współpracy.
23-03-2017
Współpraca z rodzicami
Jesteśmy bardzo wdzięczni rodzicom naszych wychowanków za to, że
mimo wielu obowiazków znajdują czas i dbają także o naszą placówkę.
Oferując swój czas i zaangażowanie - aktualizuąc dekoracje znjdujące się
w holu.
Jednocześnie serdecznie zachęcamy pozostałych rodziców do
równie aktywnej współpracy np. w związku ze zbliżającym się kolejnym
kiermaszem wielkanocnym. Gorąco dziękujemy i zachęcamy do dalszej owocnej
współpracy!
mimo wielu obowiazków znajdują czas i dbają także o naszą placówkę.
Oferując swój czas i zaangażowanie - aktualizuąc dekoracje znjdujące się
w holu.
Jednocześnie serdecznie zachęcamy pozostałych rodziców do
równie aktywnej współpracy np. w związku ze zbliżającym się kolejnym
kiermaszem wielkanocnym. Gorąco dziękujemy i zachęcamy do dalszej owocnej
współpracy!