Serdeczne gratulacje

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
gratulacje 3
Składamy serdeczne gratulacje Pani  Dyrektor  z okazji  nominacji  na stanowisko Dyrektora Przedszkola Samorządowego nr 7 w Piotrkowie Tryb.

Życzymy wielu udanych inicjatyw oraz decyzji w zarządzaniu, owocnej współpracy z pracownikami, wychowankami, rodzicami i organem prowadzącym. Wszelkiej pomyślności, energii oraz satysfakcji z realizacji zawodowych i osobistych planów. Wiemy, że  doskonałe przygotowanie merytoryczne i wieloletnie doświadczenie zawodowe, połączone z ogromną odpowiedzialnością, zapałem do pracy, kreatywnością i troską o wychowanków oraz powierzoną placówkę, przełoży się na dalsze sukcesy. Składamy również  serdeczne podziękowania i słowa uznania za  trud włożony w realizację wszystkich założonych dotychczas  celów. Dziękujemy za profesjonalizm, odpowiedzialność,  życzliwość i uśmiech każdego dnia. Pani Dyrektor żadnej pracy się nie boi, świetnie zarządza placówką, można Ją spotkać w kuchni, jest kochana przez dzieci , co widać i słychać na codzień.
Cała społeczność Przedszkola Samorządowego nr 7 w Piotrkowie Tryb.