"Czyste powietrze to nie zabawa..."

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
wfosigw

Program Edukacji ekologicznej pt. "Czyste powietrze to nie zabawa , to czym oddychamy to ważna sprawa",dofinansowany ze środków WFOŚiGW w Łodzi. W załączniku znajduje się szczegółowe sprawozdanie z jego realizacji. Program zostanie zrealizowany i zakończony z dniem 30.06.2021 r.Rodzice zostali poinformowani o założeniach i  sposobach realizacji projektu na zebraniach z rodzicami na początku roku szkolnego 2020/2021.
Informacje dot. projektu oraz kolejno realizowanych zadań umieszczane byly na stronie internetowej przedszkola.

Podczas realizacji programu wszystkie zaplanowane cele zostały zrealizowane. Wzrost poziomu wiedzy z zakresu edukacji ekologicznej nastąpił u wszystkich dzieci przedszkolnych, pracowników, rodziców. Realizowany przez nas Program pozwolił na kształtowanie postaw, zachowań i działań proekologicznych przede wszystkim dzieci poprzez wykorzystanie różnych form edukacyjnych w zakresie ochrony środowiska; Zorganizowaliśmy wiele warsztatów, zajęć edukacyjnych, konkursów w zakresie edukacji ekologicznej.

Czyste powietrze to nie zabawa - sprawozdanie (docx) 0.03mb, (Pobrań: 115)